Linde H80T/900-03 2156hours+Perkins+sideshift+4xhydrauli
Година на регистрация
2004
Часове на употреба
2 156 h
Местоположение на машината
IJsselmuiden, Overijssel
Страна
Холандия
Обща оценка
1
ID на Mascus
41E22635
ЦЕНИ
Избери валута
Цена
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Брой на колелата
4
Максимален капацитет на повдигане
8 000 кг
Максимална височина на повдигане
5 300 мм
Височина на задвижване
3 900 мм
Мачта на повдигане
Дуплекс
Вилково носещо устройство
Страничен плъзгач
Кабина
Затворена кабина
Тип гума
Пневматични твърди тела
Предаване
hydrostaat
Производител на двигателя
Perkins
Тегло за транспортиране
Аксесоари
3-ти клапан
4-ти клапан
Люк на покрива
Нагревател
Друга информация
Make: Linde Type: H80T/900-03 Year of manufacture: 2004 Hours: 2,156 hours Fuel: LPG Lifting capacity: 8,000 kg at 900 mm Lifting height: 530 cm Clearance height: 390 cm Own weight: 13,810 kg power steering hydrostatic solid rubber tires duplex mast see-through mast sideshift 4th hydraulic valve cabin lighting heater 6-cylinder Perkins engine This is a nice and well-functioning forklift. The price is without a gas cylinder. For more information, please call or email. Trade-in and transport are possible.