Still RX60-30L/600 / 2021 / Hubhöhe 4.6m / SS / Waage
Принтирай
INFO
Продуктова група
Електрически вилични кари-повдигачи
Марка /Модел
Година на регистрация
2021
Часове на употреба
1 386 h
Допълнителни опции
Използван
Страна
Германия
ID на Mascus
216F7C8D
ЦЕНИ
Избери валута
Цена
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Брой на вътрешния инвентар
Y00063-1
Максимален капацитет на повдигане
3 000 кг
Максимална височина на повдигане
4 600 мм
Височина на задвижване
2 250 мм
Предаване
Automatik
Двигател
Elektro
Друга информация
Still RX60-30L/600 Elektrostapler, Baujahr: 2021, Stunden: nur 1.386h!, Vorbesitzer Bundeswehr, Nenntragkraft: 3.000kg, Hubhöhe: 4.600mm, Zinkenlänge: 1.800mm, Waage, Seitenschieber, Triplexmast, Freihub, STVZO
Beleuchtung, inkl. Ladegerät, guter Zustand!, sofort einsatzbereit!,
Still RX60-30L/600 electric forklift, year of manufacture: 2021, hours: only 1.386h!, previous owner German Armed Forces, rated load capacity: 3.000kg, lift height: 4.600mm, Fork length: 1.800 mm, scales, side shift, triplex mast, free lift, STVZO lighting, incl. charger, good condition, ready for immediate use.