Linde E80-01/900
Принтирай
INFO
Продуктова група
Електрически вилични кари-повдигачи
Марка /Модел
Linde E80-01/900
Година на регистрация
2020
Часове на употреба
1 679 h
Местоположение на машината
BUNNIK
Страна
Холандия
ID на Mascus
55B99176
ЦЕНИ
Избери валута
Цена
Does not include reclaimable VAT
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Брой на вътрешния инвентар
35638
Брой на колелата
6
Максимален капацитет на повдигане
Максимална височина на повдигане
4 050 мм
Височина на задвижване
3 370 мм
Напрежение на батерията
80 V