Linde E80-01/900
Цена на приложение
Принтирай
INFO
Продуктова група
Електрически вилични кари-повдигачи
Марка /Модел
Linde E80-01/900
Година на регистрация
2020
Часове на употреба
3 376 h
Местоположение на машината
Klundert
Страна
Холандия
Обща оценка
ID на Mascus
3048214F
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Брой на вътрешния инвентар
108588
Брой на колелата
4
Максимален капацитет на повдигане
Разстояние на центъра на гравитацията
900 мм
Максимална височина на повдигане
4 050 мм
Височина на задвижване
3 370 мм
Мачта на повдигане
Дуплекс
Дължина на вилката
2 400 мм
Предаване
Automatic
Напрежение на батерията
80 V
Тегло за транспортиране
Приложения
NL: Dubbele banden, Sideshift, Vorkenversteller, vorkversteller, Zijschuiver
EN: fork positioner, Sideshift, Twin wheel axle
Друга информация
ID NUMBER: 108588
AIR CONDITIONING
MACHINE: Forklift
BRAND: Linde
MODEL: E80-01/900
SERIAL NUMBER: 0209
YEAR OF CONSTRUCTION: 2020
ENGINE: Electric
OPERATING HOURS: 3376
TRANSMISSION: Automatic
LIFT CAPACITY: 8000kg
MAST: 2 stages
LIFTING HEIGHT: 4050mm
THE HEIGHT OF THE LOWERED MAST: 3370mm
LENGTH OF THE FORKS: 2400mm