Linde E50HL-01/600
Марка /Модел
Linde E50HL-01/600
Година на регистрация
2018
Часове на употреба
16 249 h
Страна
Холандия
Обща оценка
ID на Mascus
15D49D27
ЦЕНИ
Избери валута
Цена
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Брой на вътрешния инвентар
802
Максимален капацитет на повдигане
5 000 кг
Разстояние на центъра на гравитацията
600 мм
Максимална височина на повдигане
3 200 мм
Височина на задвижване
2 520 мм
Мачта на повдигане
Симплекс
Кабина
Затворена кабина
Тип гума
Супер еластични
Двигател
Electric
Размери на транспортиращото тегло
0 x 0 x 2520 мм