Linde E50HL-01/600-388
Цена на приложение
Принтирай
INFO
Продуктова група
Електрически вилични кари-повдигачи
Марка /Модел
Linde E50HL-01/600-388
Година на регистрация
2019
Часове на употреба
10 396 h
Страна
Германия
Обща оценка
ID на Mascus
D9E99928
Разстояние на центъра на гравитацията
600 мм
Максимална височина на повдигане
3 680 мм
Височина на задвижване
2 745 мм
Мачта на повдигане
Симплекс
Дължина на вилката
2 400 мм
Кабина
Затворена кабина
Тип гума
Супер еластични
Двигател
Electric
Тегло за транспортиране
Размери на транспортиращото тегло
3100 x 1450 x 2740 мм