Linde E50HL-01-388
Цена на приложение
Принтирай
INFO
Продуктова група
Електрически вилични кари-повдигачи
Марка /Модел
Linde E50HL-01-388
Година на регистрация
2017
Часове на употреба
7 319 h
Страна
Германия
Обща оценка
ID на Mascus
2CFD40B7
Разстояние на центъра на гравитацията
500 мм
Максимална височина на повдигане
5 050 мм
Височина на задвижване
3 295 мм
Мачта на повдигане
Симплекс
Дължина на вилката
1 200 мм
Кабина
Затворена кабина
Тип гума
Супер еластични
Двигател
Electric
Тегло за транспортиране
Размери на транспортиращото тегло
3000 x 1440 x 3300 мм