Linde E45HL/600-388
Цена на приложение
Принтирай
INFO
Продуктова група
Електрически вилични кари-повдигачи
Марка /Модел
Linde E45HL/600-388
Година на регистрация
2020
Часове на употреба
7 155 h
Страна
Германия
Обща оценка
ID на Mascus
16309BFB
Разстояние на центъра на гравитацията
600 мм
Максимална височина на повдигане
4 675 мм
Безплатно превозване
1 510 мм
Височина на задвижване
2 360 мм
Мачта на повдигане
Триплекс
Кабина
Затворена кабина
Тип гума
Супер еластични
Двигател
Electric
Тегло за транспортиране
Размери на транспортиращото тегло
2800 x 1450 x 2360 мм