Linde E45HL-01/600
Принтирай
INFO
Продуктова група
Електрически вилични кари-повдигачи
Марка /Модел
Linde E45HL-01/600
Година на регистрация
2018
Часове на употреба
18 785 h
Страна
Холандия
Обща оценка
ID на Mascus
EA58B016
ЦЕНИ
Избери валута
Цена
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Брой на вътрешния инвентар
752
Максимален капацитет на повдигане
4 500 кг
Разстояние на центъра на гравитацията
600 мм
Максимална височина на повдигане
3 200 мм
Височина на задвижване
2 420 мм
Мачта на повдигане
Симплекс
Кабина
Затворена кабина
Тип гума
Супер еластични
Двигател
Electric
Размери на транспортиращото тегло
0 x 0 x 2420 мм