Linde E40HL-01/600
Принтирай
INFO
Продуктова група
Електрически вилични кари-повдигачи
Марка /Модел
Linde E40HL-01/600
Година на регистрация
2018
Часове на употреба
8 583 h
Страна
Германия
Обща оценка
ID на Mascus
329ECEDD
ЦЕНИ
Избери валута
Цена
Разстояние на центъра на гравитацията
600 мм
Максимална височина на повдигане
3 446 мм
Безплатно превозване
150 мм
Височина на задвижване
2 500 мм
Мачта на повдигане
Симплекс
Кабина
Затворена кабина
Тип гума
Супер еластични
Двигател
Electric
Размери на транспортиращото тегло
0 x 0 x 2500 мм
Предни гуми/ остатъчни шаси
20 - 40%
Останали задни гуми
20 - 40%