Linde E30HL-01/600
Принтирай
INFO
Продуктова група
Електрически вилични кари-повдигачи
Марка /Модел
Linde E30HL-01/600
Година на регистрация
2023
Часове на употреба
667 h
Страна
Германия
Обща оценка
ID на Mascus
BFC49CFD
ЦЕНИ
Избери валута
Цена
Разстояние на центъра на гравитацията
600 мм
Максимална височина на повдигане
5 330 мм
Безплатно превозване
1 700 мм
Височина на задвижване
2 430 мм
Мачта на повдигане
Триплекс
Кабина
Затворена кабина
Тип гума
Супер еластични
Предаване
Doppelpedal
Двигател
Electric
Тегло за транспортиране
Размери на транспортиращото тегло
2450 x 1250 x 2430 мм