Heli CPD25-A3LIH4-M Sähkötrukki
Принтирай
INFO
Продуктова група
Електрически вилични кари-повдигачи
Марка /Модел
Година на регистрация
2024
Часове на употреба
1 h
Допълнителни опции
Екс демо
Местоположение на машината
Lahti, Päijät-Häme
Страна
Финландия
Обща оценка
ID на Mascus
20DEE71C
ЦЕНИ
Избери валута
Цена
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Производствен номер
05025DM9681
Брой на колелата
4
Максимален капацитет на повдигане
2 500 кг
Разстояние на центъра на гравитацията
500 мм
Максимална височина на повдигане
4 700 мм
Безплатно превозване
1 161 мм
Височина на задвижване
2 165 мм
Мачта на повдигане
Триплекс / безплатно повдигане
Вилково носещо устройство
Страничен плъзгач
Дължина на вилката
1 200 мм
Кабина
Затворена кабина
Двигател
Напрежение на батерията
80 V
Капацитет на батерията
202 Ah
Акумулатор година/месец
Напрежение на зареждачката
80 V
Заряден ток
25 A
Тегло за транспортиране
Размери на транспортиращото тегло
2434 x 1180 x 2165 мм