Linde H80D-03/900-396
Цена на приложение
Марка /Модел
Linde H80D-03/900-396
Година на регистрация
2020
Часове на употреба
22 281 h
ID на Mascus
C9543B6C
Максимална височина на повдигане
5 650 мм
Мачта на повдигане
Симплекс
Разстояние на центъра на гравитацията
900 мм
Тип гума
Супер еластични
Височина на задвижване
4 180 мм
Кабина
Затворена кабина
Двигател
Diesel - Deutz
Размери на транспортиращото тегло
3550 x 2250 x 4180 мм