Linde H80D-03/1100-396
Цена на приложение
Марка /Модел
Linde H80D-03/1100-396
Година на регистрация
2020
Часове на употреба
9 487 h
ID на Mascus
9EF7D954
Максимална височина на повдигане
3 050 мм
Мачта на повдигане
Симплекс
Разстояние на центъра на гравитацията
1 100 мм
Тип гума
Супер еластични
Дължина на вилката
1 450 мм
Височина на задвижване
2 845 мм
Кабина
Затворена кабина
Двигател
Diesel - Deutz
Размери на транспортиращото тегло
5650 x 2310 x 2840 мм