Linde H80D-01/900-396
Цена на приложение
Принтирай
INFO
Продуктова група
Дизелови камиони
Марка /Модел
Linde H80D-01/900-396
Година на регистрация
2011
Часове на употреба
19 596 h
Страна
Германия
Обща оценка
ID на Mascus
554EF9D8
Максимална височина на повдигане
6 050 мм
Мачта на повдигане
Дуплекс
Разстояние на центъра на гравитацията
900 мм
Тип гума
Възглавница
Височина на задвижване
4 380 мм
Кабина
Затворена кабина
Двигател
Diesel - Deutz
Двигател
Размер на предната гума
Размер на задната гума
Тегло за транспортиране
Размери на транспортиращото тегло
3550 x 1930 x 4380 мм