Linde H80T/900-03 2156hours+Perkins+sideshift+4xhydrauli
Принтирай
INFO
Продуктова група
Камиони с АГУ
Марка /Модел
Година на регистрация
2004
Часове на употреба
2 156 h
Местоположение на машината
IJsselmuiden, Overijssel
Страна
Холандия
Обща оценка
ID на Mascus
41E22635
ЦЕНИ
Избери валута
Цена
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Брой на колелата
4
Максимален капацитет на повдигане
8 000 кг
Максимална височина на повдигане
5 300 мм
Височина на задвижване
3 900 мм
Мачта на повдигане
Дуплекс
Вилково носещо устройство
Страничен плъзгач
Кабина
Затворена кабина
Тип гума
Пневматични твърди тела
Предаване
hydrostaat
Производител на двигателя
Perkins
Тегло за транспортиране
Аксесоари
3-ти клапан
4-ти клапан
Люк на покрива
Нагревател
Друга информация
Make: Linde
Type: H80T/900-03
Year of manufacture: 2004
Hours: 2,156 hours
Fuel: LPG
Lifting capacity: 8,000 kg at 900 mm