Linde H20T-01/600
Принтирай
INFO
Продуктова група
Камиони с АГУ
Марка /Модел
Linde H20T-01/600
Година на регистрация
2022
Часове на употреба
949 h
Страна
Германия
Обща оценка
ID на Mascus
99B4A3E4
ЦЕНИ
Избери валута
Цена
Разстояние на центъра на гравитацията
600 мм
Максимална височина на повдигане
5 060 мм
Безплатно превозване
1 500 мм
Мачта на повдигане
Триплекс
Кабина
Затворена кабина
Тип гума
Супер еластични
Двигател
Gas
Размери на транспортиращото тегло
0 x 0 x 0 мм
Предни гуми/ остатъчни шаси
80 - 100%
Останали задни гуми
80 - 100%