Linde E80-01/900
Принтирай
INFO
Продуктова група
Електрически вилични кари-повдигачи
Марка /Модел
Linde E80-01/900
Година на регистрация
2019
Часове на употреба
17 389 h
Страна
Холандия
Обща оценка
ID на Mascus
28C1F390
ЦЕНИ
Избери валута
Цена
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Брой на вътрешния инвентар
705
Максимален капацитет на повдигане
8 000 кг
Разстояние на центъра на гравитацията
900 мм
Максимална височина на повдигане
4 450 мм
Височина на задвижване
3 610 мм
Мачта на повдигане
Симплекс
Кабина
Затворена кабина
Тип гума
Супер еластични
Двигател
Electric
Размери на транспортиращото тегло
0 x 0 x 3610 мм