Linde E80-01/900-1279
Цена на приложение
Принтирай
INFO
Продуктова група
Електрически вилични кари-повдигачи
Марка /Модел
Linde E80-01/900-1279
Година на регистрация
2019
Часове на употреба
11 059 h
Страна
Германия
Обща оценка
ID на Mascus
627FA626
Разстояние на центъра на гравитацията
900 мм
Максимална височина на повдигане
7 150 мм
Безплатно превозване
2 480 мм
Височина на задвижване
3 760 мм
Мачта на повдигане
Триплекс
Дължина на вилката
1 450 мм
Кабина
Затворена кабина
Тип гума
Супер еластични
Двигател
Electric
Тегло за транспортиране
Размери на транспортиращото тегло
5150 x 2120 x 3760 мм