Linde E50HL/600
Цена на приложение
Марка /Модел
Linde E50HL/600
Година на регистрация
2022
Часове на употреба
5 315 h
Допълнителни опции
Неупотребявани
Местоположение на машината
LEEUWARDEN
Страна
Холандия
ID на Mascus
D6122806
Разстояние на центъра на гравитацията
600 мм
Максимална височина на повдигане
5 570 мм
Безплатно превозване
1 960 мм
Височина на задвижване
2 860 мм
Мачта на повдигане
Триплекс / безплатно повдигане
Дължина на вилката
2 400 мм
Напрежение на батерията
80 V