Linde E30H-01/600-387-Li-Ion
Цена на приложение
Принтирай
INFO
Продуктова група
Електрически вилични кари-повдигачи
Марка /Модел
Linde E30H-01/600-387-Li-Ion
Година на регистрация
2020
Часове на употреба
18 003 h
Страна
Германия
Обща оценка
ID на Mascus
CEB8182A
Разстояние на центъра на гравитацията
600 мм
Максимална височина на повдигане
5 480 мм
Безплатно превозване
1 700 мм
Височина на задвижване
2 455 мм
Мачта на повдигане
Триплекс
Дължина на вилката
1 500 мм
Кабина
Затворена кабина
Тип гума
Супер еластични
Двигател
Electric
Тегло за транспортиране
Размери на транспортиращото тегло
2500 x 1230 x 2460 мм