Linde E25HL-01/600
Цена на приложение
Принтирай
INFO
Продуктова група
Електрически вилични кари-повдигачи
Марка /Модел
Linde E25HL-01/600
Година на регистрация
2020
Часове на употреба
9 832 h
Страна
Холандия
Обща оценка
ID на Mascus
B3BCAE87
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Брой на вътрешния инвентар
VRF31154
Брой на колелата
4
Максимален капацитет на повдигане
2 500 кг
Разстояние на центъра на гравитацията
600 мм
Максимална височина на повдигане
6 000 мм
Безплатно превозване
1 500 мм
Мачта на повдигане
Триплекс / безплатно повдигане
Дължина на вилката
1 200 мм
Кабина
Затворена кабина
Тип гума
Супер еластични
Напрежение на батерията
80 V
Напрежение на зареждачката
80 V