Linde H80D-03/900
Марка /Модел
Linde H80D-03/900
Година на регистрация
2018
Часове на употреба
14 083 h
ID на Mascus
8C551F89
ЦЕНИ
Избери валута
Цена
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Брой на вътрешния инвентар
DS0015
Максимален капацитет на повдигане
8 000 кг
Максимална височина на повдигане
3 670 мм
Мачта на повдигане
Симплекс
Разстояние на центъра на гравитацията
900 мм
Тип гума
Супер еластични
Височина на задвижване
3 180 мм
Кабина
Предпазител над главата
Предаване
Linde Hydrostat
Двигател
Diesel - Deutz TCD4.1 L4
Двигател
Предни гуми/ остатъчни шаси
0 - 20%
Останали задни гуми
0 - 20%
Размери на транспортиращото тегло
3350 x 2180 x 3180 мм