ELEPHANT EPOG300BS-N
Година на регистрация
2025
Допълнителни опции
Неупотребявани
Местоположение на машината
Grudziądz, kujawsko-pomorskie
Страна
Полша
Обща оценка
1
ID на Mascus
1547461B
ЦЕНИ
Избери валута
Цена
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Брой на вътрешния инвентар
002
Последен преглед
Пасва на следните машини
zalecany do koparek o wadze 20-35ton
Производствен номер
EPOG300BS-N
Работно налягане
300 bar
Необходим хидравличен поток
280 л/мин
Размери на транспортиращото тегло
1400 x 1200 x 1600 мм
Тегло за транспортиране
2 100 кг
Страна на производство
Полша
Условия за доставка
EXW
Друга информация
Fabrycznie nowy, profesjonalny chwytak hydrauliczny model EPOG300BS-N. Jest to urządzenie zaprojektowane do najcięższych prac przeładunkowych, sortowania złomu, wyburzeń oraz prac leśnych na dużą skalę. Specyfikacja techniczna: Zalecana koparka: 20 – 35 ton Max rozwarcie szczęk: 2590 mm Ciśnienie robocze: 206 – 300 bar Przepływ oleju: 220 – 280 L/min Rotacja: dostępna rotacja hydrauliczna waga: 1926kg stal hardox 400 Brand new, industrial-grade EPOG300BS-N Hydraulic Grapple. This heavy-duty tool is engineered for large-scale demolition, scrap handling, and sorting operations. Designed for heavy excavators in the 20-35 ton range. Key Specifications: Max Jaw Opening: 2590 mm (2.59m) – ideal for oversized debris and logs. Operating Pressure: 206 – 300 bar for maximum clamping force. Oil Flow Requirement: 220 – 280 L/min for high-speed operation. Rotation: Full 360° hydraulic rotation for precise positioning. Carrier Weight: 20 – 35 tons.