Cummins 6LTAA8.9-GM215
Година на регистрация
2018
Допълнителни опции
Неупотребявани
Местоположение на машината
Jining, Shandong, China
Страна
Китай
Обща оценка
1
ID на Mascus
D892CE58
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Брой на вътрешния инвентар
6LTAA8.9-GM215
Последен преглед
yes
Двигател
215 кв (292 кс)
Ид. № на частта
6LTAA8.9-GM215
Пълна история на поправките
Да
Производствен номер
6LTAA8.9-GM215
Тегло за транспортиране
900 кг
Размери на транспортиращото тегло
1500 x 1000 x 1500 мм
RPM
Ниво на емисии
Етап II / Ниво II
Гаранция
ISO9001
Страна на производство
Китай
Условия за доставка
FCA, CPT, FOB, CFR, CIF, EXW
Друга информация
Cummins 6LTAA8.9-GM215 Marine G-Drive Diesel Engine General Information of Cummins 6LTAA8.9-GM215 Marine G-Drive Diesel Engine Engine Model 6LTAA8.9-GM215 Engine Type 6Cylinders in Line Displacement 8.9 L Bore*Stroke(mm) 114 * 145 CPL Number 2724 Net Weight 650 Kg Overall Diemension(L*W*H) 1400mm*800mm*1040mm Technical Specification of Cummins 6LTAA8.9-GM215 Marine G-Drive Diesel Engine Marine Certification CCS Aspiration Turbocharged & Water-Air Inter-Cooled Fuel System BYC P7100  Pump/GAC Governor Electrical System(Starter Motor/Alternator) 12V/24V Lowest Starting Temp without auxiliary system -12℃ Engine Cooling Fluid Volume 11.1 L Performance Data of Cummins 6LTAA8.9-GM215 Marine G-Drive Diesel Engine Rated Power/Speed 215 kW/288HP @ 1800rpm Standby Power/Speed 237 kW/318HP @ 1800rpm Fuel Consumption @ Rated Power 205g/Kw.h Fuel Consumption @ Standby Power 206g/Kw.h Idel Speed 950~1050 rpm