Cummins 6CT8.3-GM115
Година на регистрация
2018
Допълнителни опции
Неупотребявани
Местоположение на машината
Jining, Shandong, China
Страна
Китай
Обща оценка
1
ID на Mascus
AE427AE2
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Брой на вътрешния инвентар
6CT8.3-GM115
Последен преглед
yes
Двигател
115 кв (156 кс)
Ид. № на частта
6CT8.3-GM115
Пълна история на поправките
Да
Производствен номер
6CT8.3-GM115
Тегло за транспортиране
800 кг
Размери на транспортиращото тегло
1400 x 1000 x 1400 мм
RPM
Ниво на емисии
Етап II / Ниво II
Гаранция
ISO9001
Страна на производство
Китай
Условия за доставка
FCA, CPT, FOB, CFR, CIF, EXW
Друга информация
Cummins 6CT8.3-GM115 Marine G-Drive Diesel Engine General Information of Cummins 6CT8.3-GM115 Marine G-Drive Diesel Engine Engine Model 6CT8.3-GM115 Engine Type 6 Cylinders in Line Displacement 8.3 L Bore*Stroke(mm) 114 * 135 CPL Number 2216 Net Weight (with flywleel & alternator) 702 Kg Overall Diemension(L*W*H) 1360mm*780mm*988mm Technical Specification of Cummins 6CT8.3-GM115 Marine G-Drive Diesel Engine Marine Certification CCS Aspiration Turbocharged Fuel System BYC PB Pump/GAC Electronic Governor Electrical System(Starter Motor/Alternator) 12V/24V Lowest Starting Temp without auxiliary system -12℃ Engine Cooling Fluid Volume 12.3 L Performance Data of Cummins 6CT8.3-GM115 Marine G-Drive Diesel Engine Rated Power/Speed 115 kW/155HP @ 1500rpm Standby Power/Speed 127kW/170HP @ 1500rpm Fuel Consumption @ Rated Power 209g/Kw.h Fuel Consumption @ Standby Power 212g/Kw.h Idel Speed 750±100 rpm