Detroit Diesel Diesel 125PJS6DT3 125 kW Skid-Mounted Gener
Цена на приложение
FavoriteЛюбим
shareСподелете
Save searchЗапазване на търсенето
Принтирай
INFO
Продуктова група
Дизелови генератори
Марка /Модел
Година на регистрация
0
Часове на употреба
4 000 h
Местоположение на машината
Chilliwack, BC, British Columbia
Страна
Канада
ID на Mascus
789C45AB
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Производствен номер
Брой на вътрешния инвентар
Друга информация
Detroit Diesel 125PJS6DT3 125 kW Skid-Mounted Generator Set 2006 US EPA Label, John Deere 6068HF285 Diesel Engine, 156 kVA/125 kW Rated 3 Phase Output, 277 V / 480 V Rated Voltage Ritchie Bros could not verify functions - please inspect prior to bidding - comes with Ironclad Assurance - subject to BC sales tax