Atlas Copco QAS120JDS
Година на регистрация
2006
Местоположение на машината
Mont-Saint-Hilaire, QC, Quebec
Страна
Канада
ID на Mascus
8013CF8C
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Производствен номер
16MPF11236D045947
Брой на вътрешния инвентар
Друга информация
2006 Atlas Copco QAS120JDS 120 kW Mobile Generator Set 2007 US EPA Label, John Deere 6 Cylinder Diesel Engine, 150 kVA/120 kW Rated 3 Phase Output, 480 V / 240 V / 120 V Rated Voltage