Atlas Copco GA11VSDFF PLUS
Година на регистрация
2019
Допълнителни опции
Обновено
Местоположение на машината
Wilków, opolskie
Страна
Полша
Обща оценка
1
ID на Mascus
B028DBA0
ЦЕНИ
Избери валута
Цена
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Брой на вътрешния инвентар
S013928
Изход на компресора
2 м3/мин
Работно налягане
12,8 bar
Двигател
11 kW
Друга информация
Jesteśmy firmą specjalizującą się w branży sprężonego powietrza od ponad 20 lat. Profesjonalny poziom obsługi oraz wysokiej jakości towary oferowane przez nasza firmę- „sprawdzone” rynkowo- gwarantują udaną współprace z Państwem. Oferujemy: kompresor śrubowy, sprężarkę Atlas Copco GA11VSDFF PLUS - falownik i osuszacz Dane techniczne: Moc: 11 kW wydajność 1,9 m3/min. Ciśnienie maksymalne: 12,75 bar, rok produkcji: 2019 S013928 Idealna do zastosowań przemysłowych, warsztatowych. Możliwość dobrania zbiornika w korzystnej cenie! Jeśli nie masz pewności czy urządzenie jest dla Ciebie odpowiednie, nie znalazłeś odpowiedniej sprężarki, ZADZWOŃ! Doradzimy właściwy dobór urządzenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.